Flooring Materials Dealers

ZEMİN VE PARKE FİRMALARI

DECOLUX süpürgeliklerimiz, sudan, nemden etkilenmez, fiziksel dayanıma sahip, görselliği üst seviyede, ahşap gibi kesilip montajlanabilen çevre dostu Polimer malzemelerden üretilmektedir.

MDF süpürgeliklerde karşılaşılan dezavantajlar DECOLUX süpürgelik profillerinde kesinlikle yaşanmamaktadır. MDF süpürgelikler zamanla nemden ve rutubetten deforme olurken türlü türlü bakteri ve mantar oluşumlarına ev sahipliği yapmakta olduğundan ve evlerin içindeki atmosfere kanserojen bir kimyasal olan formaldehit salınımı yaptığından MDF süpürgelikler aslında GDO’lu mısır gibidirler. DECOLUX markalı yüksek yoğunluklu PS süpürgeliklerimiz ise tamamen gıda ambalajlarında kullanılan hem çevre dostu hem de Avrupa Birliği’nin REACH mevzuatına uygun malzemelerden yapılmıştır.

Ayrıca PVC folyo kaplı MDF süpürgeliklere karşı daha rekabetçi fiyatlar sunabilmekteyiz. Ve özellikle Lake boyalı MDF süpürgeliklere karşı, lake boyalı DECOLUX süpürgeliklerimiz, yüksek teknolojili boyama tesislerimizde azımsanmayacak derecede fiyat avantajı sunmaktadır.

Yüksek üretim kapasitesine sahip üretim tesislerimizde en hacimli süpürgelik talepleriniz bile çok kısa sürelerde üretebilmekteyiz.

Hem de MDF’yle üretimi imkansız süpürgelik profil kesitleri, DECOLUX ile hayata geçirebilmekteyiz.

Özellikle LVF (Luxury Vinyl Flooring) parkelerle birlikte süper bir ikili oluşturan DECOLUX süpürgelikler, bugün en çok ürettiğimiz ürünler arasındadır.

Süpürgelik ihtiyaçlarınız için DECOLUX tek adresiniz olacaktır.